Tarant Wójcin - strona nieoficjalna

O Klubie Tarant Wójcin

LZS Tarant Wójcin to nowy-stary klub na mapie piłkarskiej Kujaw . Kontynuujemy tradycje "starego" Taranta , który został wchłonięty przez Kujawskie-Pogranicze Jeziora Wielkie w 2009 roku. Po starym Tarancie pozostały tylko wspomnienia . Nie godziliśmy się na to.  Grupa zapalonych kibiców i byłych piłkarzy-działaczy postanowiła reaktywować Taranta i przywrócić mu dawny blask. Rozpoczynamy wszystko od nowa pamiętając o historii i tradycji naszego klubu.

Dzięki takim ludziom jak m.in. Dariusz Ciesielczyk , Dariusz Dobrochowski , Paweł Andrzejczak ,Łukasz Łaszkiewicz , A.i M.Mochańscy  możemy znowu  cieszyć się i emocjonować meczami w Wójcinie . Grupa jaką stworzyliśmy jest grupą ludzi - pasjonatów gotowych poświęcić swój czas dla dobra społeczności wójcińskiej (i okolicznych wsi) . Liczymy , że nasze mecze będą przyciągać na miejscowe boisko kibiców - starych i młodych - bo bez nich piłka nożna nie może się obejść.

Równocześnie zwracamy się z prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie naszej inicjatywy . Za nawet najmniejsze wsparcie będziemy wdzięczni.

Wszystkich kibiców zapraszamy na wójcińskie boisko . Liczymy na Wasz głośny i kulturalny doping na każdym meczu ,a my damy z siebie wszystko byście byli dumni z tego że jesteście naszymi kibicami.

Brak aktywnych ankiet.

Fregata Polanowice 4:2 Kolorowi Krusza Zamkowa
Orłowianka Orłowo 3:0 Mikrus Szadłowice
Tarant Wójcin 2:2 Kujawy Kozy
Kujawiak Sukowy 2:6 Gopło Kościeszki
Iskra Sikorowo 3:0 Arkadia Jaksice
Noteć Inowrocław 0:0 Unia leszcze
Grom Ostrowo 2:2 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie

Tarant WójcinKujawy Kozy
Tarant Wójcin 2:2 Kujawy Kozy
2015-11-15, 17:00:00
Wójcin
    relacja »
oceny zawodników »

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Tarant Wójcin - Gopło Kościeszki
Kujawiak Sukowy - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Mikrus Szadłowice - Fregata Polanowice
Arkadia Jaksice - Kolorowi Krusza Zamkowa
Orłowianka Orłowo - Kujawy Kozy
Grom Ostrowo - Unia leszcze
Noteć Inowrocław - Iskra Sikorowo

ORŁOWIANKA Orłowo - TARANT Wójcin (6.11.2011r.)
Ładowanie...