Tarant Wójcin - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 82, wczoraj: 130
ogółem: 371 527

statystyki szczegółowe

Buttony

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
26  2016-06-26 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie Grom Ostrowo 17:00
26  2016-06-26 Unia leszcze Noteć Inowrocław 17:00
26  2016-06-26 Arkadia Jaksice Iskra Sikorowo 17:00
26  2016-06-26 Gopło Kościeszki Kujawiak Sukowy 17:00
26  2016-06-26 Kujawy Kozy Tarant Wójcin 17:00
26  2016-06-26 Mikrus Szadłowice Orłowianka Orłowo 17:00
26  2016-06-26 Kolorowi Krusza Zamkowa Fregata Polanowice 17:00
25  2016-06-19 Noteć Inowrocław Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 17:00
25  2016-06-19 Iskra Sikorowo Unia leszcze 17:00
25  2016-06-19 Fregata Polanowice Arkadia Jaksice 17:00
25  2016-06-19 Orłowianka Orłowo Kolorowi Krusza Zamkowa 17:00
25  2016-06-19 Tarant Wójcin Mikrus Szadłowice 17:00
25  2016-06-19 Kujawiak Sukowy Kujawy Kozy 17:00
25  2016-06-19 Grom Ostrowo Gopło Kościeszki 17:00
24  2016-06-12 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie Iskra Sikorowo 17:00
24  2016-06-12 Arkadia Jaksice Unia leszcze 17:00
24  2016-06-12 Gopło Kościeszki Noteć Inowrocław 17:00
24  2016-06-12 Kujawy Kozy Grom Ostrowo 17:00
24  2016-06-12 Mikrus Szadłowice Kujawiak Sukowy 17:00
24  2016-06-12 Kolorowi Krusza Zamkowa Tarant Wójcin 11:00
24  2016-06-12 Fregata Polanowice Orłowianka Orłowo 17:00
23  2016-06-05 Unia leszcze Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 17:00
23  2016-06-05 Orłowianka Orłowo Arkadia Jaksice 17:00
23  2016-06-05 Tarant Wójcin Fregata Polanowice 11:00
23  2016-06-05 Kujawiak Sukowy Kolorowi Krusza Zamkowa 17:00
23  2016-06-05 Grom Ostrowo Mikrus Szadłowice 17:00
23  2016-06-05 Noteć Inowrocław Kujawy Kozy 17:00
23  2016-06-05 Iskra Sikorowo Gopło Kościeszki 17:00
22  2016-05-29 Arkadia Jaksice Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 17:00
22  2016-05-29 Gopło Kościeszki Unia leszcze 17:00
22  2016-05-29 Kujawy Kozy Iskra Sikorowo 17:00
22  2016-05-29 Mikrus Szadłowice Noteć Inowrocław 17:00
22  2016-05-29 Kolorowi Krusza Zamkowa Grom Ostrowo 17:00
22  2016-05-29 Fregata Polanowice Kujawiak Sukowy 17:00
22  2016-05-29 Orłowianka Orłowo Tarant Wójcin 11:00
21  2016-05-22 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie Gopło Kościeszki 17:00
21  2016-05-22 Tarant Wójcin Arkadia Jaksice 11:00
21  2016-05-22 Kujawiak Sukowy Orłowianka Orłowo 17:00
21  2016-05-22 Grom Ostrowo Fregata Polanowice 17:00
21  2016-05-22 Noteć Inowrocław Kolorowi Krusza Zamkowa 17:00
21  2016-05-22 Iskra Sikorowo Mikrus Szadłowice 17:00
21  2016-05-22 Unia leszcze Kujawy Kozy 17:00
20  2016-05-15 Kujawy Kozy Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 17:00
20  2016-05-15 Arkadia Jaksice Gopło Kościeszki 17:00
20  2016-05-15 Mikrus Szadłowice Unia leszcze 17:00
20  2016-05-15 Kolorowi Krusza Zamkowa Iskra Sikorowo 17:00
20  2016-05-15 Fregata Polanowice Noteć Inowrocław 17:00
20  2016-05-15 Orłowianka Orłowo Grom Ostrowo 17:00
20  2016-05-15 Tarant Wójcin Kujawiak Sukowy 15:00
19  2016-05-08 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie Mikrus Szadłowice 17:00
19  2016-05-08 Kujawiak Sukowy Arkadia Jaksice 17:00
19  2016-05-08 Grom Ostrowo Tarant Wójcin 17:00
19  2016-05-08 Noteć Inowrocław Orłowianka Orłowo 17:00
19  2016-05-08 Iskra Sikorowo Fregata Polanowice 17:00
19  2016-05-08 Unia leszcze Kolorowi Krusza Zamkowa 17:00
19  2016-05-08 Gopło Kościeszki Kujawy Kozy 17:00
18  2016-05-01 Tarant Wójcin Noteć Inowrocław 11:00
18  2016-05-01 Kolorowi Krusza Zamkowa Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 17:00
18  2016-05-01 Arkadia Jaksice Kujawy Kozy 17:00
18  2016-05-01 Mikrus Szadłowice Gopło Kościeszki 17:00
18  2016-05-01 Fregata Polanowice Unia leszcze 17:00
18  2016-05-01 Orłowianka Orłowo Iskra Sikorowo 17:00
18  2016-05-01 Kujawiak Sukowy Grom Ostrowo 17:00
17  2016-04-24 Gopło Kościeszki Kolorowi Krusza Zamkowa 17:00
17  2016-04-24 Grom Ostrowo Arkadia Jaksice 17:00
17  2016-04-24 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie Fregata Polanowice 17:00
17  2016-04-24 Noteć Inowrocław Kujawiak Sukowy 17:00
17  2016-04-24 Iskra Sikorowo Tarant Wójcin 11:00
17  2016-04-24 Unia leszcze Orłowianka Orłowo 17:00
17  2016-04-24 Kujawy Kozy Mikrus Szadłowice 17:00
16  2016-04-17 Grom Ostrowo Noteć Inowrocław 17:00
16  2016-04-17 Orłowianka Orłowo Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 17:00
16  2016-04-17 Arkadia Jaksice Mikrus Szadłowice 17:00
16  2016-04-17 Kolorowi Krusza Zamkowa Kujawy Kozy 17:00
16  2016-04-17 Fregata Polanowice Gopło Kościeszki 17:00
16  2016-04-17 Tarant Wójcin Unia leszcze 17:00
16  2016-04-17 Kujawiak Sukowy Iskra Sikorowo 17:00
15  2016-04-10 Unia leszcze Kujawiak Sukowy 17:00
15  2016-04-10 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie Tarant Wójcin 11:00
15  2016-04-10 Noteć Inowrocław Arkadia Jaksice 17:00
15  2016-04-10 Iskra Sikorowo Grom Ostrowo 17:00
15  2016-04-10 Orłowianka Orłowo Gopło Kościeszki 17:00
15  2016-04-10 Kujawy Kozy Fregata Polanowice 17:00
15  2016-04-10 Mikrus Szadłowice Kolorowi Krusza Zamkowa 17:00
14  2016-04-03 Noteć Inowrocław Iskra Sikorowo 17:00
14  2016-04-03 Grom Ostrowo Unia leszcze 17:00
14  2016-04-03 Orłowianka Orłowo Kujawy Kozy 17:00
14  2016-04-03 Arkadia Jaksice Kolorowi Krusza Zamkowa 17:00
14  2016-04-03 Mikrus Szadłowice Fregata Polanowice 17:00
14  2016-04-03 Kujawiak Sukowy Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 17:00
14  2016-04-03 Tarant Wójcin Gopło Kościeszki 15:00
13  2015-11-15 Grom Ostrowo 2:2 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie zobacz ›
13  2015-11-15 Noteć Inowrocław 0:0 Unia leszcze zobacz ›
13  2015-11-15 Iskra Sikorowo 3:0 Arkadia Jaksice zobacz ›
13  2015-11-15 Kujawiak Sukowy 2:6 Gopło Kościeszki zobacz ›
13  2015-11-15 Tarant Wójcin 2:2 Kujawy Kozy relacja ›
13  2015-11-15 Orłowianka Orłowo 3:0 Mikrus Szadłowice zobacz ›
13  2015-11-15 Fregata Polanowice 4:2 Kolorowi Krusza Zamkowa zobacz ›
12  2015-11-11 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 1:0 Noteć Inowrocław zobacz ›
12  2015-11-11 Unia leszcze 7:1 Iskra Sikorowo zobacz ›
12  2015-11-11 Arkadia Jaksice 0:0 Fregata Polanowice zobacz ›
12  2015-11-11 Kolorowi Krusza Zamkowa 1:3 Orłowianka Orłowo zobacz ›
12  2015-11-11 Mikrus Szadłowice 1:2 Tarant Wójcin relacja ›
12  2015-11-11 Kujawy Kozy 3:0 Kujawiak Sukowy zobacz ›
12  2015-11-11 Gopło Kościeszki 3:2 Grom Ostrowo zobacz ›
11  2015-11-08 Iskra Sikorowo 3:6 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie zobacz ›
11  2015-11-08 Unia leszcze 2:0 Arkadia Jaksice zobacz ›
11  2015-11-08 Noteć Inowrocław 1:0 Gopło Kościeszki zobacz ›
11  2015-11-08 Grom Ostrowo 2:4 Kujawy Kozy zobacz ›
11  2015-11-08 Kujawiak Sukowy 0:9 Mikrus Szadłowice zobacz ›
11  2015-11-08 Tarant Wójcin 4:3 Kolorowi Krusza Zamkowa relacja ›
11  2015-11-08 Orłowianka Orłowo 2:2 Fregata Polanowice zobacz ›
10  2015-10-25 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 3:0 Unia leszcze zobacz ›
10  2015-10-25 Arkadia Jaksice 2:2 Orłowianka Orłowo zobacz ›
10  2015-10-25 Fregata Polanowice 3:3 Tarant Wójcin relacja ›
10  2015-10-25 Kolorowi Krusza Zamkowa 2:0 Kujawiak Sukowy zobacz ›
10  2015-10-25 Mikrus Szadłowice 5:1 Grom Ostrowo zobacz ›
10  2015-10-25 Kujawy Kozy 4:2 Noteć Inowrocław zobacz ›
10  2015-10-25 Gopło Kościeszki 3:1 Iskra Sikorowo zobacz ›
2015-10-18 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 4:1 Arkadia Jaksice zobacz ›
2015-10-18 Unia leszcze 3:1 Gopło Kościeszki zobacz ›
2015-10-18 Iskra Sikorowo 0:3 Kujawy Kozy zobacz ›
2015-10-18 Noteć Inowrocław 0:1 Mikrus Szadłowice zobacz ›
2015-10-18 Grom Ostrowo 1:1 Kolorowi Krusza Zamkowa zobacz ›
2015-10-18 Kujawiak Sukowy 1:3 Fregata Polanowice zobacz ›
2015-10-18 Tarant Wójcin 2:1 Orłowianka Orłowo relacja ›
2015-10-11 Gopło Kościeszki 1:2 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie zobacz ›
2015-10-11 Arkadia Jaksice 3:3 Tarant Wójcin relacja ›
2015-10-11 Orłowianka Orłowo 7:2 Kujawiak Sukowy zobacz ›
2015-10-11 Fregata Polanowice 5:0 Grom Ostrowo zobacz ›
2015-10-11 Kolorowi Krusza Zamkowa 1:2 Noteć Inowrocław zobacz ›
2015-10-11 Mikrus Szadłowice 2:2 Iskra Sikorowo zobacz ›
2015-10-11 Kujawy Kozy 4:3 Unia leszcze zobacz ›
2015-10-04 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 2:3 Kujawy Kozy zobacz ›
2015-10-04 Gopło Kościeszki 3:0 Arkadia Jaksice zobacz ›
2015-10-04 Unia leszcze 1:2 Mikrus Szadłowice zobacz ›
2015-10-04 Iskra Sikorowo 2:0 Kolorowi Krusza Zamkowa zobacz ›
2015-10-04 Noteć Inowrocław 0:0 Fregata Polanowice zobacz ›
2015-10-04 Grom Ostrowo 0:3 Orłowianka Orłowo zobacz ›
2015-10-04 Kujawiak Sukowy 1:4 Tarant Wójcin relacja ›
2015-09-27 Mikrus Szadłowice 4:0 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie zobacz ›
2015-09-27 Arkadia Jaksice 5:2 Kujawiak Sukowy zobacz ›
2015-09-27 Tarant Wójcin 4:1 Grom Ostrowo relacja ›
2015-09-27 Orłowianka Orłowo 1:0 Noteć Inowrocław zobacz ›
2015-09-27 Fregata Polanowice 6:1 Iskra Sikorowo zobacz ›
2015-09-27 Kolorowi Krusza Zamkowa 0:2 Unia leszcze zobacz ›
2015-09-27 Kujawy Kozy 6:1 Gopło Kościeszki zobacz ›
2015-09-20 Noteć Inowrocław 0:2 Tarant Wójcin relacja ›
2015-09-20 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 3:0 Kolorowi Krusza Zamkowa zobacz ›
2015-09-20 Kujawy Kozy 5:1 Arkadia Jaksice zobacz ›
2015-09-20 Gopło Kościeszki 2:4 Mikrus Szadłowice zobacz ›
2015-09-20 Unia leszcze 1:3 Fregata Polanowice zobacz ›
2015-09-20 Iskra Sikorowo 0:5 Orłowianka Orłowo zobacz ›
2015-09-20 Grom Ostrowo 5:5 Kujawiak Sukowy zobacz ›
2015-09-13 Kolorowi Krusza Zamkowa 2:1 Gopło Kościeszki zobacz ›
2015-09-13 Arkadia Jaksice 1:0 Grom Ostrowo zobacz ›
2015-09-13 Fregata Polanowice 0:3 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie zobacz ›
2015-09-13 Kujawiak Sukowy 1:0 Noteć Inowrocław zobacz ›
2015-09-13 Tarant Wójcin 1:2 Iskra Sikorowo relacja ›
2015-09-13 Orłowianka Orłowo 2:0 Unia leszcze zobacz ›
Mikrus Szadłowice 5:0 Kujawy Kozy zobacz ›
2015-09-06 Noteć Inowrocław 2:0 Grom Ostrowo zobacz ›
2015-09-06 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 3:4 Orłowianka Orłowo zobacz ›
2015-09-06 Mikrus Szadłowice 5:0 Arkadia Jaksice zobacz ›
2015-09-06 Kujawy Kozy 5:0 Kolorowi Krusza Zamkowa zobacz ›
2015-09-06 Gopło Kościeszki 6:1 Fregata Polanowice zobacz ›
2015-09-06 Unia leszcze 4:4 Tarant Wójcin relacja ›
2015-08-30 Iskra Sikorowo 0:1 Kujawiak Sukowy zobacz ›
2015-08-30 Kujawiak Sukowy 3:4 Unia leszcze zobacz ›
2015-08-30 Tarant Wójcin 2:1 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie relacja ›
2015-08-30 Arkadia Jaksice 1:4 Noteć Inowrocław zobacz ›
2015-08-30 Grom Ostrowo 2:3 Iskra Sikorowo zobacz ›
2015-08-30 Gopło Kościeszki 0:3 Orłowianka Orłowo zobacz ›
2015-08-30 Fregata Polanowice 3:3 Kujawy Kozy zobacz ›
2015-08-30 Kolorowi Krusza Zamkowa 2:1 Mikrus Szadłowice zobacz ›
2015-08-23 Iskra Sikorowo 0:4 Noteć Inowrocław zobacz ›
2015-08-23 Unia leszcze 3:0 Grom Ostrowo zobacz ›
2015-08-23 Kujawy Kozy 1:5 Orłowianka Orłowo zobacz ›
2015-08-23 Kolorowi Krusza Zamkowa 3:3 Arkadia Jaksice zobacz ›
2015-08-23 Fregata Polanowice 1:1 Mikrus Szadłowice zobacz ›
2015-08-23 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 2:3 Kujawiak Sukowy zobacz ›
2015-08-23 Gopło Kościeszki 1:2 Tarant Wójcin relacja ›

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Fregata Polanowice 4:2 Kolorowi Krusza Zamkowa
Orłowianka Orłowo 3:0 Mikrus Szadłowice
Tarant Wójcin 2:2 Kujawy Kozy
Kujawiak Sukowy 2:6 Gopło Kościeszki
Iskra Sikorowo 3:0 Arkadia Jaksice
Noteć Inowrocław 0:0 Unia leszcze
Grom Ostrowo 2:2 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie

Ostatnie spotkanie

Tarant WójcinKujawy Kozy
Tarant Wójcin 2:2 Kujawy Kozy
2015-11-15, 17:00:00
Wójcin
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Tarant Wójcin - Gopło Kościeszki
Kujawiak Sukowy - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Mikrus Szadłowice - Fregata Polanowice
Arkadia Jaksice - Kolorowi Krusza Zamkowa
Orłowianka Orłowo - Kujawy Kozy
Grom Ostrowo - Unia leszcze
Noteć Inowrocław - Iskra Sikorowo

Statystyki drużyny

Losowa galeria

ORŁOWIANKA Orłowo - TARANT Wójcin (6.11.2011r.)
Ładowanie...