Buttony

Aktualności

Zwycięstwo z juniorami

• autor: tarant., 2013-02-17 15:02

W dniu dzisiejszym rozegraliśmy pierwszy sparing w 2013 roku . Na naszym boisku pokonaliśmy drużynę juniorów młodszych Kujawianki Strzelno 4:1  (0:0). Bramki dla nas strzelili : P.Borys , Ł.Łaszkiewicz 2x i testowany zawodnik. Drużyna juniorów młodszych była wymagającym przeciwnikiem dla naszych graczy - zwłaszcza w pierwszej połowie. Doskonale w całym meczu zaprezentował się bramkarz Kujawianki , który parokrotnie ratował drużynę Kujawianki przed utratą gola. U nas bardzo dobry mecz rozegrał (zwłaszcza w drugiej połowie)ł Łukasz Łaszkiewicz . Z dobrej strony pokazali się również nowi gracze , którzy wzmocnią nasz zespół - M.Frąckowiak i M.Różalski.

Za tydzień czeka nas jednak dużo trudniejsze zadanie i musimy zagrać o co najmniej 50 % lepiej , by osiągnąć dobry rezultat na boisku Czarnych Ostrowite.

Skład : Matczak - E.Cymerman , Ł.Ciesielczyk , M.Różalski , P.Borys - Ł.Łaszkiewicz , W.Lewandowski , M.Wojtczak , M.Harko - P.Szeląg , M.Frąckowiak

Na zmiany wchodzili : B.Ossowski , M.Cymerman , H.Częstochowski i 3 testowanych graczy.